GaleriGold

Nasıl Alışveriş Yaparım?

www.galerigold.com da alışveriş yapmak ciddi anlamda çok basittir.herşeyin kolay ve hızlı olması amacıyla basit tasarlanmıştır.Karışık bir yapıya sahip değildir.İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen insanlara verilebilecek maximum destek sağlanmaya çalışılmıştır.amacımız alışveriş esnasında her türlü destek ve kolaylığı göstermektir.bunun için telefon numaralarımız ve adresimiz açık ve nettir.

Bu sayfada adım adım NASIL ALIŞVERİŞ YAPARIM? sorusunu cevaplandıracağız.

KATEGORİLER

www.galerigold.com anasayfasındasınız.ana sayfada sitede yer alan zaman zaman değişen seçilmiş ürünler yer almaktadır.aynı zamanda yeni eklenenlerden bir kaçı ve indirimdeki ürünler yer almaktadır.Bizce diğer sayfaları görmeden karar vermeyin.ana sayfadaki ürünleri inceledikten sonra üst banner ve logo ile ürünler arasında kategoriler bulunmaktadır.

ANA KATEGORİLER:

Ana kategoriler ;Mücevher,Alyans,14 Ayar ürünler,İnci,8 Ayar Altın Takı,Gümüş,Çelik Takı,Saat olmak üzere 8 kategoriden oluşmaktadır.

ALIŞVERİŞ BAŞLANGICI Gezdiğiniz alt kategoride bir ürünü beğendiniz.Detay tuşuna tıkladınız ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip oldunuz. eğer bir an önce alışverişi yapmak istiyorsanız, Satın Al tuşunu tıklayarak önünüze gelen Üye Ol formunu doldurunuz.(Sipariş Formunda * olan yerler mutlaka doldurulmalıdır.Üye müşterilerimiz üyelik bilgilerini girdikten sonra üye kullanıcı adı ve şifreyle sitede alışverişlerini gerçekleştirebilirler.Üye müşterilerimiz ,fırsatlardan ,avantajlardan,kampanyalardan ,daha önce haberdar edilecektir.

Sipariş formu sonunda sözleşmeyi okuyup onayladıktan sonra ödeme seçeneklerinde karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Havale ve Kredi Kartı başlıklı bu iki seçenekten birini seçmelisiniz.Bunların dışında telefon ile müşteri temsilcisine ulaşıp mail order yöntemi ile de alışverişinizi yapabilirsiniz. Havale seçeneğini işaretlerseniz havalenizin hangi bankaya yapıldığını da belirtmelisiniz. Kredi Kartı ile yapacağınız ödemelerde kredi kartınızın ilgili bankasına kaç taksit düşünüyorsanız o taksit miktarını işaretlemeniz gerekecektir.Sayfanın sonunda yer alan onayla tuşuna bastıktan sonra son olarak ilgili bankanın ORTAK ÖDEME SAYFASINA bağlanıyorsunuz. Ortak ödeme sayfası internet üzerinden yapılan alışverişlerde en güvenli ödeme yöntemi olarak görülmektedir.Hiç bir şekilde galerigold çalışanları,yetkilileri müşterilerinin kredi kartı bilgilerini göremezler.Tüm bilgiler direkt ilgili bankaya gitmektedir.Galerigold.com,işlem sonrası banka tarafından kendisine gelecek onayı kontrol eder. Sipariş aşamaları bitiminde 30 dk.içerisinde müşteri cep telefonuna onay mesajı gelecektir.Hafta sonları ve/veya hafta içi gece 23:30 sonrası onay mesajı bir sonraki iş gününde gelebilmektedir.

Tüm dünyanın tercihi kolay ve rahat alışverişte güvenliği ön planda tutmaya çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Nasıl Alışveriş Yapabilirim? (2) Elektronik alışveriş yapma adımları : 1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. -Üye olabilmek için "ÜYE OLUN" veya "Yeni Üyelik İçin Tıklayın" linklerini kullanabilirsiniz. 2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır. 3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir. 4. Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile indirimli ödeme,  Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın. 5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketi tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. 6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir. 7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, İyi alışverişler dileriz.

GG Admin

 

 

 

Mücevher firmalarının Altın bilezik,altın bileklik,altın kolye,altın bileklik konseptinde ürünlerinin pırlanta olarak piyasalarda yer alması tüketici beğenisi doğrultusunda genişlemektedir.Bayanların bu konuda dikkat ettikleri husus ürün kalitesini belirleyen unsurların,ki bunlar ürün cilası,dayanıklılığı vs.,görülür olabilimesi ile alakalıdır.